10 March 2011

Wibo series - Express Growth - 49, 90, 305

It's time for the next Wibo series - Express Growth. I have swatched a few polishes from this series before, today you'll see another three of them. As I wrote, Wibo is a cheap Polish brand, available almost everywhere in my country. They have a big range of colours. Some of these polishes will be a prize in my nail art contest - SOON ;)
~~~~~~~~~~~~
Czas na kolejną serię Wibo - Express Growth. Pokazywałam już kilka lakierów z tej serii, dziś zobaczycie kolejne trzy. Jak już pisałam, Wibo to tania polska marka, dostępna niemal wszędzie w Rossmannach, z dużym wyborem kolorów. Kilka z tych lakierów przeznaczonych będzie na nagrody w moim mani-konkursie - wkrótce ;)


Wibo Express Growth - 49
This polish looks so different in the bottle and on nails... In the bottle it's ducky teal, on nails - blue with some sea green undertones and golden and blue sparkles. Here, in the pictures, it looks similar, but it's not. Application is OK, with no problems, I have three coats on my nails.
~~~~~~~~~~~~
Ten lakier wygląda tak różnie w butelce i na paznokciach... W butelce to "kacza szyja", a na paznokciach jak widzicie - niebieski, podszyty morską zielenią z niebieskimi i złotymi drobinkami. Aplikacja jest w porządku, bez żadnych problemów, mam na paznokciach trzy warstwy.

Wibo Express Growth - 90
This one is typical and really pretty creamy sea green. In the artificial light looks like simple green - look at the last photo. Application is OK, but there can be some streaks, if you try to apply to much of polish. It's more opaque than others, I have just two coat on my nails.
~~~~~~~~~~~~~~
Ten to typowa i naprawdę ładna kremowa morska zieleń. W sztucznym świetle wygląda jak zwykła zieleń - popatrzcie na ostatnie zdjęcie. Aplikacja jest OK, ale mogą pojawić się smugi, jeśli spróbujemy nałożyć zbyt dużo lakieru na raz. Jest bardziej kryjący niż reszta, mam dwie warstwy na pazurkach.

Wibo Express Growth - 305
Do you like neons? I do, but only as a base for some colorful manicure. This polish is a really neon pink with a creamy finish. Application is good, polish is quite thick, but not as hard to spread on a nail as pastels are. It's pretty opaque, bur for the best result I used three coats.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Lubicie takie neony? Ja tak, ale tylko jako bazę pod kolorowe manicure'y. Ten lakier jest bardzo neonowym różem z kremowym wykończeniem. Aplikacja jest dobra, lakier dość gęsty, ale nie tak trudny do rozprowadzenia na paznokciu jak pastele. Dobrze kryje, ale najlepiej wygląda przy 3 warstwach.

So, which one do you like the most? And which one would you like to win in my nail art contest?
BTW, in the left upper corner you can find a little pool - you know what to do ;)
~~~~~~~~~~~~
Który z nich podoba się Wam najbardziej i który chciałybyście wygrać w konkursie?
BTW, w lewym górnym rogu znajdziecie małą ankietkę - wiecie, co robić ;) 

This product was sent to me for review.  

13 comments:

 1. Wszystkie są śliczne ale 49 powala i jego chciałabym wygrać w konkursie ( se pomarzyłam :D )

  ReplyDelete
 2. Powiem szczerze, że Wibo ma jedną wadę - jakość. Wiadomo niska cena więc wybaczam :D Ale kolory - mistrz. Pamiętam jak jeszcze były same nudne i nijakie a teraz moja kolekcja wibo się powiększyła do ogromnych rozmiarów :D

  Wadą jakościową dla mnie jest to, że kremy potrafią tak jakby pękać na powierzchni lub odłazić w całości z płytki, praktycznie żadne lakiery już tak nie mają :< No i brokaty mogłyby bardziej kryć :D

  ReplyDelete
 3. kurde ten 49 jest niezły, z wiadomych przyczyn 305 odpada (nie cierpię różu ;p) a 90 nnnnnoo w sumie dopasowałabym do trampek xD ogółem wibo jest spoko, gdyby nie ich krótka trwałość, wybór kolorów tez całkiem całkiem, ale mogłoby być lepiej. Podsumowując jestem zadowoloną użytkowniczką lakierów tej firmy ;D

  ReplyDelete
 4. Dzięki za opinię :D
  I zachęcam też innych - wypowiedzcie się na temat Wibo, wszystkie Wasze opinie i sugestie trafią do właściwych osób :)

  ReplyDelete
 5. 90 boski :) a co do marki.. to calkowicie zagadzam sie z wiater ;D

  ReplyDelete
 6. Carmen, no na pewno nieco poprawi trwałość, ale też nie ma co oczekiwać cudów, tygodnia nie ponosisz ;)

  ReplyDelete
 7. Tygodnia może nie, ale i tak trzymają mi się całkiem dobrze ;) Uwielbiam pędzelek i bardzo łatwo mi się je nakłada, nie rozlewają się po skórkach. Szkoda, że tak wolno schną ;)

  ReplyDelete
 8. I love this polish, bought a nice red color three years ago in Poland and it's nearly empty, but fortunatly I am in Poland again this summer and I will definetly buy some more this time :D
  they are so cheap for me in comparison with german drug stores

  greetings from germany

  ReplyDelete
 9. If you're looking for a good contextual ad company, I recommend that you take a peek at Chitika.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails