14 March 2011

Let's play with paints! - Nail Delights Stencils

Have you ever used nail art stencils? It's another simple way to decorate your nails in very interesting designs. I've got these from Nail Delights (yeah, I wrote is so many times, but I repeat - the best online nail supplies store) and I was happy to try them. It's pretty stiff piece of foil, you have to stick it onto the nails, paint "in a hole" and then wait about one minute and take it off. Each stencil can be used 2-3 times. And good news - a glue on this foil DOES NOT spoil your base polish ;) One set of stencils costs £1.50 on Nail Delights- it's about $2 - not too much :) You can see and buy it >HERE<. In this nail art I have used Joko FYC - 126 Blueberry Chic as a base and 3 of my Sally Hansen Prisms for splats.
~~~~~~~~~~~~~~
Używałyście kiedyś szablonów do zdobienia pazurków? To kolejny prosty sposób na stworzenie na nich czegoś naprawdę ciekawego. Dostałam te z Nail Delights (tak, pisałam już to wiele razy, ale powtórzę - to najlepszy tego typu sklep jaki znam) i z radością je wypróbowałam. Taki szablonik to dość sztywny kawałek folii, który przykleja się do paznokcia i wypełnia lakierem tę "dziurę", a po około minucie zdejmuje się szablon. Jeden taki kawałeczek może być użyty 2-3 razy. I dobre wieści - klej na tej folii w ogóle nie uszkadza lakieru bazowego :) Każdy zestaw szablonów kosztuje £1.50 on Nail Delights - to ok. 7-8zł - nie tak dużo. Możecie zobaczyć i kupić je >TU<, ale w tajemnicy Wam powiem, że widziałam je też w polskim stacjonarnym sklepie! Wisiały sobie ładnie na stoisku Vipery w galerii handlowej w Toruniu - niestety nie spojrzałam wtedy na cenę... Do tego manicure'u użyłam Joko FYC - 126 Blueberry Chic jako bazy i trzech z moich Prismsów od Sally Hansen do zamalowania kleksików.

19 comments:

 1. ciekawy sposob! a w jakiej galerii jest to stoisko?

  ReplyDelete
 2. Super<3 ja mam takie pajączki i mi nie wychodzi :(

  ReplyDelete
 3. Carmen, a z czym jest problem? Rozmazują się czy co?
  Próbowałaś zdejmować szablony tuż po zamalowaniu i dużo po? Może któryś wariant lepiej się sprawdzi w Twoim przypadku?

  ReplyDelete
 4. Ana, wybacz, przeoczyłam Twój komentarz - widziałam je w Copernicusie, przy wejściu na salę Reala jest stoisko Vipery, a stojak z tymi szablonami stoi od strony reala, że tak to ujmę ^^ Znajdziesz.

  ReplyDelete
 5. Po prostu odkleja mi się ten kawałek papieru, który na oddzielać odnóża :(

  ReplyDelete
 6. To już można podpisać pod specyfikę konkretnego wzoru... Ale to aż dziwne, bo tu klej mocno trzyma się przy paznokciu, choć nie ma też problemów ze zdjęciem - ale nic nie odstaje o.O

  ReplyDelete
 7. Ja chyba po prostu mam za tunelowate pazurki :(

  ReplyDelete
 8. Mam pytanko ;)
  Ile posiadasz plytek do zdobien? :)
  Ela

  ReplyDelete
 9. Ja właśnie takie szabloniki sobie kupiłam kilka dni temu na stoisku Vipery właśnie:) Niestety nie było ich widać, tylko pytalam poprostu panią co tam ma do zdobienia paznokcie i mi pokazała te szabloniki - wybór był całkiem spory:) Ja kupiłam sobie takie w kztałcie słoneczek, ale jeszcze nie wyprobowalam :)

  Kosztowałay ok 4 zł więc taniej:)

  ReplyDelete
 10. Oo, no to super, cena, którą ja podawałam to tylko przeliczenie tej angielskiej, ale jeśli u nas są tańsze to tylko nasza korzyść. :) Dzięki za info :)

  ReplyDelete
 11. Oj to chyba wydalas na to fortune ;)
  Pieknie wychodza Ci zdobienia :)

  ReplyDelete
 12. W sensie na płytki? Fakt, trochę kasy w to włożyłam, ale nie żałuję ani złotówki ;)

  ReplyDelete
 13. No i prawidlowo :)
  Ja testuje na razie zestaw do stempelkow z Essence wiec skromnie ale efekt mi sie podoba :)
  Pozdrawiam
  Ela

  ReplyDelete
 14. I never tried this before! Very interesting!

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails