12 July 2011

Stained-glass stickers!

Another stickers from Polish online store, AlphaNailStylist ;) They call them "stained-glass stickers" and I think it's a good name - they really look like colorful pieces of glass ;) These stickers are easy to use, they are pretty stiff, but fit tight to the nail surface. You can see a whole sheet above, there is some already prepared composition, but of course you can create your own, for example with these additional stickers from the horizontal rows - like me, cause for this manicure I used only them. :) They are almost integrated with nails, especially with a layer of top coat, so there's no reason to worrying - you won't lose them. You can buy these stickers HERE. They cost about $2.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kolejne naklejki z polskiego internetowego sklepu, AlphaNailStylist ;) Określono je jako "witrażowe" i sądzę, że to całkiem niezła nazwa - faktycznie wyglądają jak maleńkie witraże :) Naklejki są łatwe w użyciu - nieco sztywne, lekko przezroczyste, ale ładnie przylegają do powierzchni paznokcia. Powyżej możecie zobaczyć jak wygląda cały arkusik tych naklejek - jak widzicie jest już tu gotowa kompozycja, ale oczywiście możecie stworzyć i swoją własną, choćby z użyciem tych dodatkowych naklejek z poziomych rzędów - ja użyłam właśnie tylko tych dodatkowych :) Są one niemal zrośnięte z paznokciem, zwłaszcza po użyciu topa, więc nie ma co się martwić, że odpadną - za to ze zmywaczem schodzą bez problemu. Możecie je kupić w sklepie Alpha Nail Stylist, o TUTAJ. Kosztują niecałe 5zł. 

20 comments:

 1. O jaaa :) Cudne są te naklejki. Wyglądają jakby ten wzorek był lakierem namalowany :)

  ReplyDelete
 2. Those are really pretty! They would look really nice over a lighter color!

  ReplyDelete
 3. You're right, maybe I'll try them on Pure Porcelain, for example :)

  ReplyDelete
 4. świetne naklejki, dodają uroku całemu mani :)

  ReplyDelete
 5. mi tez sie podobaja, chyba cos wreszcie zamowie z tego sklepu, fajna oferte maja

  ReplyDelete
 6. tulipanki wyglądają przeuroczo :) są cudne :)

  ReplyDelete
 7. Kreska, też uważam, że warto - zwłaszcza, że w przeciwieństwie do wielu sklepów, mają tanią przesyłkę Pocztą Polską ;) No i spory wybór China Glaze, nie wiem, czy zwróciłaś już na nie uwagę :)

  ReplyDelete
 8. hehe fajne te naklejki, ale mi by sie chyba nie chciało bawić w to :P chociaz lepsze to niz zabawa z tymi stempelkami ;p

  ReplyDelete
 9. Matleena, bawić? To przecież najszybsza i najłatwiejsza metoda na zdobienie pazurków ;)

  ReplyDelete
 10. Rewelacja!!!! ♥ ♥

  ReplyDelete
 11. nice color, great stickers :-D

  ReplyDelete
 12. na china glaze nie zwrucilam uwagi ale juz widze ze maja sporo
  polecasz jakies???

  ReplyDelete
 13. Kresko, ja ogólnie jestem fanką China Glaze, a moje ulubione to np. Light as Air. Zależy jakie odcienie lubisz, jakie kolory, jasne, ciemne... Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

  ReplyDelete
 14. dzieki rozejze sie

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails