31 July 2010

UMA - peppermint twist

I'm forced to submit more photos with my current nails... I miss those nails from previous post ;) The vast majority of you wanted to see that polish at first. I have already written about the polishes UMA - beautiful colors are their only advantage. The main drawback of this polish is impossibility of perfect covering the nail. In the pictures I have 3 layers, and the color is still not intense and has clearances. It can be better as a lacquer finish, although I admit that I have not tested it yet in this role. In the matter of application - quite enjoyable, it's quite watery, it dries quickly. It seems to be great when you distribute layer by layer but finally it appears that there are some big clearances. A small brush has advantages and disadvantages - drawback is that it barely reaches the finish if bottle is not screwed, and the advantage is the fact that we really need to have the talent to stain the cuticles ;)
 ~~~~~~~~~~~~~~~~
 Zmuszona jestem kolejne zdjęcia przedstawiać na aktualnych paznokciach... Aż tęsknię za tymi z poprzedniej notki ;) Zdecydowana większość z Was chciała zobaczyć ten lakier jako pierwszy. Już pisałam na temat lakierów UMA - piękne kolory to ich jedyna zaleta. Do głównych wad tego lakieru, należy brak możliwości pełnego pokrycia paznokcia. Na zdjęciach mam 3 warstwy, a kolor wciąż jest mało intensywny i są prześwity. Nadaje się raczej jako wykończenie jakiegoś lakieru, choć przyznaję, że nie testowałam go jeszcze w tej roli. Jeśli chodzi o samą aplikację - całkiem przyjemna, jest dość rzadki, szybko schnie, ale bardzo kiepsko jest z tym kryciem... Niby rozprowadza się równomiernie warstwa po warstwie, a na koniec okazuje się, że powstały spore prześwity. Maleńki pędzelek ma wady i zalety - wada to to, że ledwo sięga do lakieru, jeśli buteleczka nie jest zakręcona, a zaletą można uznać fakt, że naprawdę trzeba mieć talent, żeby upaćkać nim skórki ;)

6 comments:

 1. Taki hmm jak kiwi kolorek ;) nie iwem co to ma się do miętki ;D chyba że do herbatki ze świeżej mięty + cytrynka :D nie mniej kolorek ciekawy, szkoda że prześwituje.

  ReplyDelete
 2. wiesz jak wygląda? Jak zielone pepperoni :D

  Próbowałaś robić zdjęcia na manualu?:) Bo jest lepiej:)

  Słodka jest ta buteleczka :D

  ReplyDelete
 3. Shpilka, no na pewno nie jest to taka mięta jak te najnowsze, które nie przypominają mięty w ogóle ;)
  Sabb, nie, to są fotki robione wcześniej, ale przy zachmurzeniu ;)

  ReplyDelete
 4. to może po prostu Twój aparat nie lubi lepszego światła, ja jak jest mocne światło to nieraz robię zdjęcie w mieszkaniu w półcieniu.

  Ale ja mam stosunkowo nowy aparat wiec na pewno lepiej się sprawuje:)

  ReplyDelete
 5. No jak nie uda mi się pokombinować na tym manualu to po prostu będę czekać na odpowiednie słoneczko ;)

  ReplyDelete
 6. chyba pierwszy lakier ktory mi sie nie podoba;p
  jakis nie peppermintowy ten kolor;/

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails