22 January 2011

Joko Find Your Color - 139 Coral Charm

 Another Joko polish... Its name - Coral Charm - is just perfect for it. I would call this colour just 'coral' - pink and orange tones are equal - I like this shade but I think it's not for me. Consistency is creamy, with no shimmer or something, you can cover your nail with only 2 coats, it's pretty opaque. Application is easy and comfortable because of wide and flat brush, polish doesn't create any bubbles, streaks or gaps. How do you like this colour?
~~~~~~~~~~~~~~
Kolejny lakier Joko... Jego nazwa - Coral Charm - pasuje idealnie. Kolor określiłabym po prostu jako koral, bo różowe i pomarańczowe tony wydają się być wyrównane - podoba mi się ten odcień, ale chyba nie jest dla mnie... Konsystencja to krem, bez żadnego shimmeru ani nic, po pełnego pokrycia paznokci wystarczą dwie warstwy, jest więc całkiem kryjący. Aplikacja jest łatwa i wygodna dzięki płaskiemu i szerokiemu pędzelkowi, a lakier nie robi żadnych problemów takich jak pęcherzyki czy smugi. Jak Wam się podoba ten kolor?

This product was sent to me for review.

8 comments:

 1. :love: boski jest ! aaaa zakochałam się:D

  ReplyDelete
 2. Mnie sie podoba bardzo bardzo ;P

  ReplyDelete
 3. Pewnie go wystawię na loterię albo blog sale ;)

  ReplyDelete
 4. chętnie przygarnę ;)
  coraz bardziej mnie denerwują te lakiery, bo tak ładnie u Ciebie wyglądają :x, a ja się do firmy uprzedziłam...chyba wyjdzie na to, że nie mam racji, a nie lubię nie mieć racji :x

  ReplyDelete
 5. Mi najbardziej do gustu przypadła ich jakość, kolory dopiero potem ;)

  ReplyDelete
 6. I like this color and i love the brand!

  http://iiv-mortisha.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails