14 October 2010

Burning in the white flames (Nail Art)

Well... I don't really like this manicure... It's too simple, bland. But I wanted to try my new gadget - matte coat. And I loved the effect! Looks like a sateen! I've never used any matte coat before, now I'm sure we became the friends ;) For this manicure I used Vipera - Winter Fever - 69 as the base, covered it with Essence - Matt Coat, and made a stamping design with Bundle Monster plate No. BM12 and Konad Special Polish White. What do you think about this? :)
~~~~~~~~~~
Cóż, mnie się ten mani nie podoba. Jest zbyt banalny, bez wyrazu. Ale chciałam sprawdzić nowe cacko - matowy top. I pokochałam go! Wygląda jak satyna! Nigdy nie używałam "matowiacza", ale już wiem, że się zaprzyjaźnimy. Do tego manicure'u użyłam jako bazy lakieru Vipera - Winter Fever - 69, to z kolei pokryłam Essence - Matt Coat i zrobiłam stemplowe wzorki za pomocą płytki Bundle Monster nr BM12 i lakieru Konad Special Polish White. Jak Wam się podoba efekt końcowy? :)

16 comments:

 1. Wow! I must admit that i prefer the matte version much more than the "regular" shiny one!;)

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam matowe pazurki więc wolę tę wersję od błyszczącej. Dzisiaj udało mi się nareszcie dorwać ten top coat z essence, na brązie już wypróbowałam i pokochałam efekt, jutro pobawię się z innymi kolorami :)
  PS: lakierowe blogi uzależniają, w szczególności twój :)

  ReplyDelete
 3. @TheRedRibbon Ja miałam szczęście do tego topa, bo do Natury weszłam przypadkiem, przechodząc tylko, i akurat były wszystkie nowości. Dziś byłam tam znowu i nic nie było, zapytałam babki, powiedziała, że wszystko poszło tego samego dnia, co wyłożyły ;) Kupiłam tego mata, Choose me i nowego Underwater. :)

  ReplyDelete
 4. I like it! Matte top coats are awesome. :)

  ReplyDelete
 5. ciekawe kiedy ja trafie na tego mata.. chyba musze isc do nnej natury bo tam gdzie chodze nigdy nie ma...

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. Orlica ja akurat trafiłam jak babka wykładała towar, wpadłam tam tylko po tego topa, zestaw do stempelkowania i lakier Catrice, top dostali, zestawu niestety nie, a szafy Catrice w tej Naturze akurat nie było :( (Clay-ton i tak cię kiedyś dorwę :D) chciałam sobie wybrać jakiś inny lakier ale niestety nie miałam na to czasu :( Szkoda, że Naturę mam tak daleko.

  ReplyDelete
 8. @TheRedRibbon No to miałaś super farta :D U mnie nie ma Catrice :(

  ReplyDelete
 9. Ja mam Catrice ale nie ma tych serii limitowanych ;/

  ReplyDelete
 10. hej, musze przyznac z emasz prawdziwy talent, pieknie zdobisz paznokcie. te plytki kupujesz przez internet czy w sklepach stacjonarnych? dostane gdzies w toruniu plytke,ktora uzylas przy Fields of violet?

  ReplyDelete
 11. Dziękuję bardzo ;)
  Płytki wszystkie kupowałam przez internet, tamte kwiatki akurat ściągałam aż z USA ;) W Toruniu nigdzie nie widziałam żadnych płytek. Zresztą z tego co wiem, to niemal niemożliwe jest dostanie ich w jakimkolwiek stacjonarnym sklepie...

  ReplyDelete
 12. Hehe, taki wzorek, to ja poproszę na samochodzie, który mi kupisz! xD

  ReplyDelete
 13. Essence wypuściło płytki więc poszukaj w Naturze

  ReplyDelete
 14. Ojć, zapomniałam o Essence xP Może dlatego, że słyszałam sporo opinii, że płytki są kiepskie - za płytko wygrawerowane. No, ale jakbyś chciała jednak, Anonimko, kupić, to w Toruniu nie znajdziesz ich w Naturze (mają pojedynczą, ograniczoną szafę), a w Douglasie na starówce (oni mają dwie szafy, dużo większy wybór Essence ogólnie).

  ReplyDelete
 15. może nie za płytko tylko niektore wzory jakos takie niedokladne, ale jest kilka fajnych (kiedyś wam pokaże, że jednak da się zrobić coś z tych płytek), można spróbować, jedna kosztuje chyba 6.99 więc nie majątek (mówie o tych do kupienia luzem bo zestawu nie kupowałam)

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails