21 February 2011

Essence Colour&Go - 24 Underwater

 It's the second version of this polish, the first one was much lighter and vivid. But I like this one :) It's dark navy with blue sparks - a small glass-flecked. They are visible in the bottle, but it's hard to see them on the nails... I catched them on the second photo. This polish is onecoater - I love that! It's pretty good, but may create some bubbles - I can see about 3 or 4. 
~~~~~~~~~~~~
To druga już wersja tego lakieru - pierwsza była jasnym, dość jaskrawym błękitem. Ja jednak wolę tę wersję. To ciemny granat z niebieskimi iskierkami - drobnym efektem glass-flecked, widocznym w butelce, na paznokciach już niestety mniej... Złapałam te drobinki na drugim zdjęciu. Ten lakier to jednowarstwowiec - co uwielbiam w lakierach! Jest całkiem niezły, ale może robić pojedyncze pęcherzyki, ja doliczyłam się 3 czy 4, nie jest więc tragicznie.

10 comments:

 1. mam nadzieje, ze tego koloru nie wycofaja, jest sliczny!

  ReplyDelete
 2. Wycofują teraz sporo lakierów (m.in. Glisten up i The One and Only), ale tego na tej liście nie ma :)

  ReplyDelete
 3. I think I prefer this version too!

  ReplyDelete
 4. Śliczny a te drobinki mnie powalają :)

  ReplyDelete
 5. Mogłoby być ich więcej na paznokciach, ale cóż ;)

  ReplyDelete
 6. Mam pytanie :P Bo tak paznokcie paznokciami, a jakiego zmywacza używasz?:) bo przydałby mi się dobry, który całkowicie zmywa lakier (nawet fragmenty ze skórek jeśli zostanie na nich lakier)? Żebym nie musiała szorować pół godziny paznokci ;)

  ReplyDelete
 7. Ja najbardziej lubię zieloną Isanę z Rossmanna. Jest mocna, ale nie wysusza paznokci (mimo acetonu) i jak na zmywacz bardzo ładnie pachnie :D
  No i jest tania :)

  ReplyDelete
 8. these sparkles are just wonderful :)

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails