29 May 2011

Collection 2000 - 32 BMX Bandit + Nail Art   
You know what? I think I like this colour combo - blue and green ;) This mani is nothing complicated, I just made some green streaks and holo green streaks over them ;) Base is here Collection 2000 Hot Looks - 32 BMX Bandit (review below), the green cream polish is Beauty UK - 62 Sage Green and holo green - Catherine Arley - 803.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Wiecie co? Chyba lubię to połączenie kolorów - niebieski z zielonym ;) Ten mani to nic skomplikowanego, zrobiłam po prostu zielone smugi, a na nich jeszcze jedne, ale holosiem ;) Baza to Collection 2000 Hot Looks - 32 BMX Bandit (recenzja poniżej), kremowa zieleń to Beauty UK - 62 Sage Green, a holosiowa - Catherine Arley - 803.
 I've got this polish almost a year ago from my friend who was working in UK. Collection 2000 is a British brand, of course. I love the polish name - BMX Bandit ^^ As for the colour - also amazing! It's a little bit dusty blue, reminds me forget-me-not flowers and another polish - China Glaze - Secret Peri-wink-le - I've got it, but I haven't compared them yet. It's opaque in two coats, application is great. I'm sorry for uneven surface of my nails, but I forgot to use a base coat and I don't use top coat for swatches (of course I do it, but after taking the photos ;)).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dostałam ten lakier prawie rok temu od znajomej, która pracowała w UK. Collection 2000 to więc brytyjska marka. Strasznie podoba mi się nazwa lakieru - BMX Bandit ^^ Co do koloru - też super! To nieco przykurzony błękit, kojarzy mi się z niezapominajkami i z innym lakierem - China Glaze - Secret Peri-wink-le - mam go, ale jeszcze ich nie porównywałam. Kryje przy dwóch warstwach, aplikacja jest świetna. Wybaczcie nierówną powierzchnię moich paznokci, ale zapomniałam użyć bazy, a topa nie używam nigdy do swatchy - oczywiście robię to potem, po zrobieniu zdjęć ;)

11 comments:

 1. hmmmmm... nawet zaczynam się przekonywać do tego połączenia :)
  ps. piękne pazurki ;)

  ReplyDelete
 2. Niebieski jest śliczny, ale mi jakoś te zielone zdobienie mi się nie podobają, kwestia gustu.

  ReplyDelete
 3. HaloGosza - dziękuję bardzo :)
  Okapji - ale połączenie kolorów czy wzór sam w sobie? ;)

  ReplyDelete
 4. lubię takie odcienie nienieskości :)

  ReplyDelete
 5. Niebieski piękny, ale z tym zielonym mi się w ogóle nie podoba :(

  ReplyDelete
 6. przepiękna zieleń, ta Sage Green :-) ... dlaczego tak trudno upolować ładny, kremowy, nie neonowy odcień zielonego lakierku do paznokci...?

  ReplyDelete
 7. The Wonderful Pinkness - oj tam, nie tak trudno ;) Sama mam sporo "normalnych" zieleni :)

  ReplyDelete
 8. Świetne połączenie kolorków!:))

  ReplyDelete
 9. Dziękuję, ale napiszę dla jasności - dorobiłam w sumie wzorek z nudów, nawet nie podnosząc się z łóżka, nie spodziewałam się zachwytów, ale nie lubię pokazywać tylko lakieru ostatnio :P

  ReplyDelete
 10. Orliczko, wiem, że droższe marki mają w swych gamach cudne zielenie, niestety w chwili obecnej kupuję lakiery do max 15 zł i w tym przedziale cenowym jakoś nie widzę kremowych oliwek, khaki tylko same neony i perły :-) muszę dokładnie przeszperać drogerie internetowe, bo na all to są trzy zielone lakiery na krzyż....... :-)

  ReplyDelete
 11. E tam droższe marki, sama nie kupuję lakierów powyżej takiej kwoty ;) Ładną zieleń ma np. Essence, jest zbliżona do tej stąd, niekoniecznie neonowa, taka shrekowa ;) Powyżej tej kwoty jest np. China Glaze dostępna w sklepie Alpha Nail Stylist - mam w bocznym panelu ich banner. Też mają ładne zielenie, moim faworytem jest np. Starboard.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails