06 June 2011

Virtual Fruit Cocktail - 148 Pink Grapefruit

 It's time for the second Virtual polish from their amazing summer collection - Fruit Cocktail. This one is called Pink Grapefruit and I think this name is OK - it is pink, maybe even too pink to be called "grapefruit", but it's still pretty nice ;) It's quite neon, but acceptable, even for me ;) The greatest adventage is... it's onecoater :) Just a few brush moves and your nails are ready - it dries fast. Application is painfree ;)
I'll present a nail art over this polish, but not now - I did it for a contest and I can't publish my entry before voting time. Of course, I will let you know ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~
Czas na kolejny lakier Virtual z ich świetnej letniej kolekcji - Fruit Cocktail. Ten nazywa się Pink Grapefruit i sądzę, że nazwa jest w porządku - to róż, może nawet zbyt różowy, żeby być nazywany grejpfrutem, ale i tak jest całkiem całkiem ;) Jest dość neonowy, ale akceptowalny nawet dla mnie ;) Największa zaleta tego lakieru to fakt, że to jednowarstwowiec - kilka ruchów pędzelka i paznokcie są gotowe - w dodatku szybko schnie. Aplikacja jest zupełnie "bezbolesna" :)
Pokażę Wam wzorek na tym lakierze, ale nie teraz - zrobiłam go na konkurs i nie mogę publikować zgłoszenia przed czasem głosowania. Oczywiście dam Wam znać ;)

13 comments:

 1. Bardzo mi się podoba :) widziałam go na żywo i byłam o krok od kupienia, ale mam póki co szlaban na lakiery :P

  ReplyDelete
 2. piękny jest ! kolekcja świetna, ale gdzie ją dostać

  ReplyDelete
 3. to lubie najbardziej u Virtuala - dobre krycie :) a poza tym pedzel dobry :)

  ReplyDelete
 4. i love the colors! its so girly! ^_^

  ReplyDelete
 5. Such a cute colour~:D I'm so looking forward to seeing your entry!!

  ReplyDelete
 6. bardzo ładny odcień różu :)

  ReplyDelete
 7. I l.o.v.e the color !
  really nice !
  Xx. S

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam tą serię!! Mam 4 kolory: Blue Lagoon, Cranberry Chic, Berry & Milk i Strawberry Kiss i każdy z nich to jednowarstwowiec. Bajecznie sie nakładają. UWIELBIAM je :)

  ReplyDelete
 9. przepiekny! yay, chyba go kupie >D

  ReplyDelete
 10. Virtual ma mnóstwo fajnych kolorków, różowy śliczny w sam raz na upalne lato. Niestety nie sposób wszystkie nabyć :), zwłaszcza u mnie w mieście, trzeba się nieźle naszukać po drogeriach...

  zapraszam do odwiedzenia mojego malego królestwa kosmetycznego :)

  http://kosmetykoholizm.blogspot.com/

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails