12 June 2011

Sensique Strong & Trendy Nails - 147, 148, 151

 

Sensique is a Polish brand and they has launched new polish series, Strong & Trendy nails - with new formula and with 7 new shades. Today I want to show you first three of them. 
~~~~~~~~~~~~~~
Jak pewnie wiecie, Sensique to polska marka, dostępna jedynie w drogeriach Natura. Wprowadzili oni właśnie nową serię lakierów, Strong & Trendy Nails, z nowym składem, formułą i z 7 nowymi odcieniami. Dziś chcę Wam przedstawić pierwsze trzy z nich.


147
 It looks like lilac in a bottle, but on nails it's pink. Cute baby pink with a light shimmer, actually. Pretty, but it's nothing special, there's a lot such polishes, right? It's opaque in two coats. 
~~~~~~~~~~~~~~
W butelce wygląda jak lilak, ale na paznokciach to róż. Właściwie tzw. baby pink z lekkim shimmerem. Ładny, ale powtarzalny, pełno takich kolorów na rynku. Kryje przy dwóch warstwach.

148
 It's probably the most raspberry polish I have ever seen ;) Here I have one coat and it's opaque, but doesn't look too good, so I think two coats would be much better.
~~~~~~~~~~~~~~
To prawdopodobnie najbardziej malinowy lakier, jaki kiedykolwiek widziałam. ;) Mam tu jedną warstwę i jest ona kryjąca, ale nie wygląda to dobrze, więc myślę, że dwie byłyby lepsze.

151
 The last one is a shimmering red. Quite normal, but I think it has "something" :) Well, it's pretty, but I'm not red's fan ;) It's onecoater, but maybe it'd look better with two coats, too.
~~~~~~~~~~~~~~
Ostatni to shimmerowa czerwień. Dość normalna, ale ma w sobie coś. Cóż, jest ładna, ale jak wiecie nie jestem fanką czerwieni. To jednowarstwowiec, ale tu też chyba 2 warstwy byłyby lepsze.


So, which one do you like the most? :)
Remember that you can win some polishes from this series in my "It's one year!" Giveaway :)
~~~~~~~~~~~~~~
Więc który podoba się najbardziej? :)
Pamiętajcie, że możecie wygrać lakiery z tej serii w moim urodzinowym rozdaniu :)

9 comments:

 1. 148 najładniejszy :)
  chcę, ale mam tyyyle lakierów...

  ReplyDelete
 2. I love 147 and 148! I'm such a pink polish whore :)

  ReplyDelete
 3. Malinowy cudny! A zmienili może pędzelki w nowej serii, czy dalej są raczej IMO wąskie i niewygodne?

  pozdrawiam
  P.

  ReplyDelete
 4. Zdecydowanie kolor 148 najładniejszy, czerwony też niczego sobie :)

  ReplyDelete
 5. Lilaczek mi najbardziej przypadł do gust :]

  ReplyDelete
 6. @pszenica, szczerze mówiąc, nie miałam nigdy lakieru ze starej serii. Te nie są jakieś rewelacyjne, ale spokojnie da się ich używać.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails