22 June 2011

Another summer stickers :)


Time for another summer look with stickers :) This day I chose light pink 3D stickers with flowers and butterflies - they are really subtle and girlish, don't you think? And they look almost white on this polish. In the middle of each flower or butterfly there is a pretty tiny rhinestone. These stickers are easy to use, they are pretty stiff, but fit tight to the nail surface.  You can see a whole sheet above, there is some already prepared composition, but of course you can create your own, for example with these additional stickers from the horizontal rows :) They are almost integrated with nails, especially with a layer of top coat, so there's no reason to worrying - you won't lose them. You can buy these stickers in a Polish online store Alpha Nail Stylist - HERE. They cost about $2.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Czas na kolejny letni mani z naklejkami ;) Tego dnia wybrałam jasnoróżowe naklejki 3D z kwiatkami i motylkami - są bardzo subtelne i dziewczęce, nie sądzicie? :) Na tym lakierze wyglądają niemal na białe. W środku każdego kwiatka czy motylka znajduje się maleńka delikatna cyrkonia. Naklejki są łatwe w użyciu - nieco sztywne, ale ładnie przylegają do powierzchni paznokcia. Powyżej możecie zobaczyć jak wygląda cały arkusik tych naklejek - jak widzicie jest już tu gotowa kompozycja, ale oczywiście możecie stworzyć i swoją własną, choćby z użyciem tych dodatkowych naklejek z poziomych rzędów. :) Są one niemal zrośnięte z paznokciem, zwłaszcza po użyciu topa, więc nie ma co się martwić, że odpadną - za to ze zmywaczem schodzą bez problemu. Możecie je kupić w sklepie Alpha Nail Stylist, o TUTAJ. Kosztują niecałe 5zł.

19 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. looks so cute! :D I never used stickers before , cause I always worry that I´ll lose them right away :P

  ReplyDelete
 3. It shouldn't happen if you use some top coat :) Maybe they won't last a week, but a few days - why not ;)

  ReplyDelete
 4. Całkiem fajne, aktualnie szukam jakichś ciekawych wzorów naklejek =]

  ReplyDelete
 5. Natasza, polecam więc zajrzeć na tę stronkę, bo mają wielki wybór :)

  ReplyDelete
 6. Fajne, całkiem inne niż te dostępne w sklepach, nie sa tandetne:)

  ReplyDelete
 7. Oczuchmurność, dokładnie takie same mam odczucia! Te ogólnodostępne są zwykle przesadnie kolorowe, świecące, błyszczące, jakieś takie toporne, a te nie. Może nie wszystkie są w moim stylu, ale wszystkie wyglądają całkiem gustownie i właśnie nie jakoś bazarkowo :)

  ReplyDelete
 8. These stickers kill me! I never think I'll like them when I see them in the store but WOW!

  ReplyDelete
 9. Well, so just go to the store, choose a sheet or two and try them on your own nails ;) Not every stickers look trashy and cheap. I had to learn this too ;)

  ReplyDelete
 10. Najbardziej podoba mi się sam motylek :)

  ReplyDelete
 11. świetny sposób na szybkie i schludne ozdobienie paznokci :)
  Ładnie się całość prezentuje :)

  ReplyDelete
 12. Rodzynko, dokładnie. W sumie po naklejki sięgam tak, jak po kraka - kiedy w ogóle nie mam weny i nie wiem, co zrobić na paznokciach albo nie mam czasu kombinować ;)

  ReplyDelete
 13. piękne paznokcie :) zapraszam do mnie (dopiero zaczynam, może jakieś rady?) http://lakierki-do-paznocki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Dziękuję, choć teraz już takie ładne nie są ;) Zobacz posta o kuracji ;) A na bloga zaraz zajrzę!

  ReplyDelete
 15. fajne sa mozna je kupic w normalnym sklepie ???

  ReplyDelete
 16. Z tego co mi wiadomo - nie, chyba, że w sklepie stacjonarnym Alpha Nail Stylist w Świnoujściu. Choć oczywiście i inne sklepy mogą rozprowadzać te naklejki.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails