16 June 2011

Summer floral stickers + Virtual Contest - my entrySometimes we need to create something really fun and don't have enough time for doing some complicated designs, right? At times like this, I use stickers or water decals. For this mani I chose the colorful stickers with flowers and butterflies, I think is works good with base polish - it's very summer look, don't you think? These stickers are easy to use, they are pretty stiff, but fit tight to the nail surface. You can see a whole sheet above, there is a ready composition, but of course you can create your own, for example with these additional stickers. :) You can buy these stickers in a Polish online store Alpha Nail Stylist - HERE. They cost about $2.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Czasami chcemy stworzyć na paznokciach coś naprawdę fajnego, ale nie mamy czasu na żadne skomplikowane wzorki, prawda? W takich momentach ja używam naklejek albo decalsów (no, ewentualnie kraka ;)). Do tego mani zdecydowałam się użyć kolorowych naklejek z kwiatkami i motylkami, myślę, że wygląda to nieźle z bazowym lakierem - wyszedł z tego bardzo letni mani, nie sądzicie? :) Naklejki są proste w użyciu, nieco sztywne, ale dobrze przylegają do powierzchni paznokcia, zwłaszcza już po pokryciu ich topem. Powyżej możecie zobaczyć jak wygląda cały arkusik tych naklejek - jak widzicie jest już tu gotowa kompozycja, ale oczywiście możecie stworzyć i swoją własną, choćby z użyciem tych dodatkowych naklejek. :) Możecie je kupić w sklepie Alpha Nail Stylist, o TUTAJ. Kosztują niecałe 5zł
And now my entry for Virtual Nail Art Contest :) My inspiration were butterfly wings, I hope it's obvious ;) I love everything what can fly, that means an unlimited freedom for me. That's why I like to use the birds, bugs, butterflies motives :) If you like this mani, please, vote for me HERE :) I would be grateful :)
~~~~~~~~~~~~~~~~
A teraz moje zgłoszenie do konkursu Virtual. Inspiracją do tego mani były motyle skrzydła - mam nadzieję, że łatwo się domyślić ;) Uwielbiam wszystko, co lata, kojarzy mi się z nieograniczoną wolnością, więc bardzo chętnie wykorzystuję motywy ptaków, motyli, owadów :) Jeśli ten mani Wam się podoba, proszę, zagłosujcie na mnie TUTAJ :) Będę bardzo wdzięczna :)

19 comments:

 1. I LOVE your contest entry! I wish I could freehand like that... I want to do butterfly wings so badly!

  ReplyDelete
 2. Some time ago I posted a short tutorial how to make them, it's really easy, trust me and try :)

  ReplyDelete
 3. ladne naklejeczki :) i baza do nich pasuje idealnie :)

  ReplyDelete
 4. pomarańczki świetne!
  ale motylki już widziałam w Twoim wykonaniu, szkoda, że nie zrobiłaś czegoś całkiem nowego :(

  ReplyDelete
 5. Przeszkoda, robiłam je w przerwie w pakowaniu się na wyjazd, bo zapomniałam, że nie zdążę nic wysłać po powrocie ^^ Zresztą uznałam, że to prosty i ładny wzorek, w sam raz na lato :)

  ReplyDelete
 6. juz zaglosowane wczesniej nawet ! :D
  kurcze zachorowalam na tego watermelon z joko...;p

  ReplyDelete
 7. To jest akurat Pink Grapefruit ;) Tylko pokryłam go kilkoma innymi lakierami do cieniowania tych skrzydełek, że w sumie się zatracił. Ale dawałam tu wcześniej jego swatcha :)

  ReplyDelete
 8. nice stickers but i prefer the butterfly mani :-D

  ReplyDelete
 9. Motyl jest fantastyczny! Bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 10. Naklejki bardzo efektowne, same często wykorzystuje je do zdobień. A stronę z konkursem odwiedziłam i Twoje zdobienia jak najbardziej wysuwa się na pierwszy plan:)

  ReplyDelete
 11. Mam więc nadzieję, że zagłosowałaś ;) ^^ Cieszę się bardzo, że moje zgłoszenie się podoba :)

  ReplyDelete
 12. pomarańczowe z naklejkami genialnie wyglądają :)

  ReplyDelete
 13. pomarańczowe przesłodkie :D a twoja praca na konkurs też bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 14. Ładnie to wygląda, muszę wypróbować na swoich paznokciach :)

  ReplyDelete
 15. Przyznam szczerze, że mnie te naklejki nieco przeraziły na początku, bo nie przepadam za takimi kolorowymi, ale okazuje się, że prezentują się świetnie w tej kompozycji! :)

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails