27 August 2010

Fly me to the Moon...

Last time I've written about some trick for this kind of polishes... Look at my middle finger - I had to remove bad pattern from it so now it sparkles with much more shimmer. I thought so long how to decorate this polish and then I decided to use the Konad plate No. M65 and Essence - Eclipse - 04 Hide Bella Hide, what is the best polish for Konading for me. A little reminder - the base is Eyeko - Cosmic.
~~~~~~~~~~~~~~
W poprzedniej notce pisałam o triku dla tego typu lakierów... Popatrzcie na środkowy palec - zmywałam z niego nieudany wzorek, mieni się dużo większą ilością drobinek. Długo nie miałam pomysłu, jaki wzorek można zrobić na tym lakierze. Wreszcie postanowiłam użyć płytki Konad M65 i lakieru, który wg mnie jest de-beściakiem w kategorii zdobienia Konadem, czyli Essence - Eclipse - 04 Hide Bella Hide. Dla przypomnienia - bazą jest tu Eyeko - Cosmic.

8 comments:

 1. Mam nadzieję, że chodziło o kuszenie :P Do wzorków jest naprawdę idealna - rzadka, ale bardzo mocno napigmentowana, nie schnie zbyt szybko, no i na paznokciu nie sprawia wrażenia wypukłego wzorku, a to mnie wkurza np. w białym Konadowym.

  ReplyDelete
 2. świetny wzorek, ale powiedz robisz go tym zielonym stempelkiem z zestawu podróżnego? chce go zamówić ale nie wiem czy nie będzie za mały żeby odbić wzór na całym paznokciu.

  ReplyDelete
 3. Nie, na potrzeby wzorków na całe paznokcie musiałam kupić większy stempelek. Tamtym nie ma szans na odbicie całego wzorku.

  ReplyDelete
 4. Hello, I really enjoy your blog, . I have a blog in France, maybe you could visit me and we could add each other to our favorites, what do you think about that? see you soon....http://onglesetbeaute.over-blog.com/

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails