26 August 2010

Eyeko - Cosmic

 Well, it's another polish bought at Sabbatha's prompting and thanks to her. It looks phenomenally! It's a pure black with a lot of colorful sparkles and it really looks like cosmos. After shoting these photos, by sheer coincidence I've found how you can upgrade this polish - just rub it with the pad with the removal and you will see much more sparkles! I didn't take a photo so you have to just believe me. ;) Enough about color. Polish is thick, but really comfortable to use. One single layer is enough but of course I had to put two - just for being sure. ;) It covers a nail very easy and doesn't create any streaks. The only disadventage is matting on the nails (it doesn't look nice) and being coarse. It keeps great on nails with any chips. The last photo is taken with flash to show you these sparkles.
~~~~~~~~~~~~~~
Cóż, to kolejny już lakier kupiony za namową i pośrednictwem wrednej kusicielki, Sabbathy. :D Wygląda fenomenalnie. To czysta czerń z mnóstwem kolorowych drobinek, naprawdę przypominająca kosmos. Po zrobieniu zdjęć, zupełnie przypadkiem odkryłam, jak można ten lakier ulepszyć - po lekkim potraktowaniu go zmywaczem, widać o wiele więcej drobinek! Tych zdjęć niestety nie mam, więc wierzcie mi na słowo ;) Tyle o kolorze. Lakier jest gęsty, ale nakłada się go bardzo przyjemnie. Wystarczy jedna warstwa, ale ja nałożyłam dwie, tak dla pewności. Bardzo dobrze kryje. Nie tworzy smug, jedyna wada to to, że po wyschnięciu robi się niemal matowy (nie w pozytywnym sensie) i szorstki. Świetnie trzyma się paznokciach. Ostatnie zdjęcie robione jest z flashem, żeby lepiej ukazać drobinki.

7 comments:

 1. It looks gorgeous! I love all those sparkles! :D

  ReplyDelete
 2. mieni się ślicznie :) podobałby mi się taki lakier na moich pazurkach :)

  ReplyDelete
 3. oh jej, jest śliczny :D tez chce taki!!

  ReplyDelete
 4. Kamila, w wielu markach można znaleźć odpowiedniki ;)

  ReplyDelete
 5. Mam "podobne" lakiery, jak np. czarny z Wibo, ale on nie ma wielokolorowych drobinek, a niebiesko-szafirowo-zielone.
  Z takim efektem nie spotkałam się, ale może xle szukałam? Co byś np. polecała?

  ReplyDelete
 6. W sumie z marek łatwo dostępnych w Polsce faktycznie może być problem... Ale Sabb zamawiała ostatnio coś z Models Own i tam był właśnie bardzo podobny. ChinaGlaze ma też zbliżony, chyba nawet o tej samej nazwie.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails