19 August 2010

I think I did something really bad...

I made these nails at the request of my forum friend, but they didn't come out - honestly I do not like them and removed them immediately after this photograph was taken. However, unwaveringly I present them to you :) But perhaps someone will like it. I used here as a base Wibo Extreme Nails - 267 polish. I did the blood stains with Avon Nailwear Pro - Real Red, and finished with UMA - she-devil. The end result would be fit for Halloween, but every day? No way. Maybe it would look better if I use thinner brush.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Te paznokcie robiłam na prośbę znajomej, ale cóż, niezbyt mi wyszły - mówię więc jasno, że mnie się nie podobają i zmyłam je od razu po zrobieniu tego zdjęcia. Konsekwentnie jednak je Wam przedstawiam ;) Może komuś przypadną do gustu. Jako baza służył mi lakier Wibo Extreme Nails - 267. Krwawe zacieki robiłam lakierem Avon Nailwear Pro - Real Red, a wykańczałam UMA - she-devil. Efekt końcowy nadawałby się na Halloween, ale na co dzień? Nieee...

6 comments:

 1. komciam jak obiecane !

  ty możesz marudzić ile chcesz,ale ja kocham wszystko co jest odrobine mroczne wiec szalenie mi sie podobaja i zamawiam taki manikjur na haloween do stroju seksownej pielęgniarki w lateksie z piłą mechaniczną w ręku :D

  paznokietki rzeźniczki,są szalone ! dziękuję :D

  ReplyDelete
 2. Orlica zacieki robiłaś pędzelkiem? ja robiąc coś podobnego ale efekt był inny, malowałam końcówkę palca powiedzmy, że czerwonym i przeciągałam igłą i całkiem fajnie wychodziło ;)

  ReplyDelete
 3. Pędzelkiem, ale myślę, że cieńszym efekt byłby duuużo lepszy. Tu wyszło tak topornie, ale fakt, pędzelek był grubszy nawet od tych linerowych. Spróbuję kiedyś drobniejszym.

  ReplyDelete
 4. I like it. It's perfect for Halloween :)

  My latest post: http://alexa1202.blogspot.com/2010/08/opi-party-in-my-cabana-konad.html

  ReplyDelete
 5. You have been tagged! ;) http://hedonism-ltd.blogspot.com/2010/08/tagged.html

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails