30 November 2010

Oriflame Very Me - Blue Metal

 Now I have something great - this Oriflame's nail polish series is available since today! Very Me is a beautyful collection, just like this polish. At first, I didn't like it, but now I think it's just pretty! It's a pearl or maybe metallic light blue, looks so... frozen. It's perfect for the days like today - windy, snowy, cold... Application is very comfortable, but what is typical for this kind of polishes - it makes some streaks - lines where I paint with a brush. I don't care - it's not a awful effect for me, but I know a lot of people don't like it. It also may make some single bubbles - I had only 2 for all 10 nails. I have two coats on my nails. The two first photos are made in the daylight, the third - indoor with a flash.
~~~~~~~~~~~~
Dziś mam coś super - bo ta seria Oriflame wchodzi właśnie do sprzedaży w Polsce! Very Me to super kolekcja kolorówkowa, tak jak ten lakier. Najpierw mi się nie spodobał, ale po dniu noszenia go na paznokciach uznałam, że coś w sobie ma :) Ba, jest śliczny! To perłowy albo może metaliczny jasny błękit, wyglądający tak... mroźnie. Jest idealny na dni takie jak dziś - wietrzne, śnieżne, lodowate... Aplikacja jest bardzo wygodna, ale co jest typowe dla tego rodzaju lakierów - robi smugi w miejscach, gdzie malowałam pędzelkiem. Mnie to nie przeszkadza, ale wiem, że sporo osób tego efektu nie lubi. Może też tworzyć pojedyncze pęcherzyki - mi na 10 paznokci zrobiły się tylko dwa. Na zdjęciach mam dwie warstwy lakieru. Pierwsze dwa zdjęcia są robione w świetle dziennym, a trzecie w pomieszczeniu, z flashem.
Wypatrujcie tych lakierów w katalogach :)

This product was sent to me for review.

13 comments:

 1. Very pretty metallic colour :D

  ReplyDelete
 2. jakieś 8 lat temu miałam taki sam lakier z oriflame. z tego co pamiętam nazywał się visions.

  ReplyDelete
 3. Bardzo możliwe, zwykle niewiele mam wspólnego z Oriflame, więc nie orientuję się za bardzo ;) Ale to przecież norma, że kolory wracają, często w innych wydaniach.
  Z tej serii mam też różyk, za kilka dni się tu też pojawi.

  ReplyDelete
 4. ciekawy, ciekawy rzeczywiście mroźny i lodowaty :)

  ReplyDelete
 5. This is the kind of polish I actually like I think it looks super pretty. Getting a manicure today yay I hope they have something like this. I'd love it if they did.

  ReplyDelete
 6. Thanks for your comments :) xoxo

  ReplyDelete
 7. mam bardzo podobny kolor z Sally Hansen. :) Niedługo na moim blogu pojawią się zdjęcia. ;)

  ReplyDelete
 8. Zimna stal- tak mi się kojarzy u_u

  ReplyDelete
 9. @Orlica Jasne, że wracają. Wszystko wraca :)) Po prostu pamiętam ten lakier, bo był świetny w porównaniu do innych ówcześnie dostępnych. bardzo szybko wysychał, fenomenalnie się rozprowadzał, no i kosztował niewiele. pamiętam, że później byłam nawet konsultantką oriflame (kto nie był;), ale już nie było chyba tej serii. w każdym razie zapamiętałam ten produkt :) pozdrawiam

  ReplyDelete
 10. @Orlica Jasne, że wracają. Wszystko wraca :)) Po prostu pamiętam ten lakier, bo był świetny w porównaniu do innych ówcześnie dostępnych. bardzo szybko wysychał, fenomenalnie się rozprowadzał, no i kosztował niewiele. pamiętam, że później byłam nawet konsultantką oriflame (kto nie był;), ale już nie było chyba tej serii. w każdym razie zapamiętałam ten produkt :) pozdrawiam

  ReplyDelete
 11. Ha, ja nie byłam :D
  Ale od 5 lat siedzę w Avonie ;)

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails