06 September 2010

Purple variation

A few days ago I was really bored and I decided to try out some desings with using my favourite color - purple of course. As you maybe recognize, design from my middle finger was presented here (also in my tutorial). And I want to show you the rest, on all nails. On my thumb I have Konad pattern. Index - three colors with needle work ;) Middle - you already know that.  Ring - another way to gradient nails. Pinkie - again, two colors and needle. Which one do you like the most and want to see on all nails?
~~~~~~~~~~
Kilka dni temu nudziło mi się, więc postanowiłam wypróbować kilka wzorków z użyciem mojego ukochanego fioletu. Pewnie poznajecie, że wzorek ze środkowego paznokcia był już tu prezentowany. Chcę też pokazać Wam resztę na wszystkich pazurkach. Na kciuku mam Konadowy wzorek. Wskazujący - mała zabawa z kolorami i igła. Środkowy i serdeczny - cieniowanie. Mały - znowu zabawa z igłą. Który z tych wzorków podoba Wam się najbardziej i chcecie zobaczyć na wszystkich paznokciach?

9 comments:

 1. Nice. :) I love all the combos! Great job! :)

  ReplyDelete
 2. Hey! It's beautiful :D *
  Take care, kiss kiss *

  ReplyDelete
 3. I love the thumb nail the most :]

  ReplyDelete
 4. Emmzz, thanks, I will do it one day :)

  ReplyDelete
 5. najładniejszy ten z kciuka i serdecznego, ale ogólnie podobają mi się wszystkie bo są fioletowe :) ach jak ja kocham fiolet :D

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. Mi też najbardziej podoba się z konadowym wzorkiem (fajny, intensywny fiolecik).
  A propo cieniowania, to dziś coś tam próbowałam i jak na pierwszy raz myślę, że tragedii nie ma, chociaż nie wyszło mi to tak ładnie jak Tobie, Orlica :(
  Heh, jak ktoś chce to niech sobie looknie na efekt http://i54.tinypic.com/23kuhs7.jpg (od razu sorry za jakość zdjęcia).
  Zrobiłam cieniowanie w różu, i na koniec obsypałam brokatem.

  ReplyDelete
 8. Miko, jeśli się zgodzisz, chętnie wrzucę to zdjęcie w osobnej notce - mam jeszcze 2 zdjęcia "cieniasów" innych osób, czytających bloga. Wyszły super :)

  ReplyDelete
 9. TheRedRibbon, no to mamy coś wspólnego :D

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails