27 November 2011

Basic Beauty - 103

Some time ago I received this polish from Sabbatha, and she received it from Smalto Italiano. It's amazing foil with a lot of sparkles. It's mostly green, but contains golden shimmer too. I wasn't able to catch its beauty in my pictures, but I hope you still see how pretty it is. It's opaque in two coats, but maybe I should add one more, cause my nail lines are visible...
~~~~~~~~~~~~
Jakiś czas temu otrzymałam ten lakier od Sabbathy, a ona otrzymała go od Smalto Italiano. To prześliczny fioliowy lakier z mnóstwem iskiereczek. Jest głównie zielony, ale zawiera też sporo złotych drobinek. Nie byłam niestety w stanie złapać jego urody na zdjęciach, ale mam nadzieję, że i tak widzicie, jak ładny jest. Kryje przy dwóch warstwach, ale powinnam chyba była dodać jeszcze jedną, bo linia paznokcia jest lekko widoczna...

11 comments:

 1. Such a nice color!
  I find it really pretty!

  ReplyDelete
 2. que esmalte maravillosooooo
  http://yaminiunhas-yami.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. interesujący kolor :) tak się zastanawiam czy miałam kiedyś zielone paznokcie i chyba ... nie :) aż muszę sobie coś zielonego kupić bo super u Ciebie wygląda! :)

  ReplyDelete
 4. Śliczny :) Na pierwszym zdjęciu wygląda jak z gradientem ;>

  ReplyDelete
 5. Basic Beauty colours are very nice, they have an interesting gamma. But they all need 3 coats, even with darker colours! Fortunately the formula is so easy to work with :)

  ReplyDelete
 6. Też mam 2 lakiery BasicBeauty. Byłam w Mediolanie i w ich firmowym sklepie były one w przecenie za 1 euro :D Wzięłam w ciemno, bo nigdy nie slyszałam o tej marce i jestem bardzo zadowolona :) U siebie wstawiłam nawet manicure wykonany jednym z lakierów BasicBeauty.

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails