18 December 2010

Miss Sporty Clubbing Colours - 312

I think golden is verrry Christmas colour. This one too. It's pretty bright golden foil colour. I really like this bottle's shape - cute bulb :D Application is quite good - it covering smoothy and easily. Brush is flat and wide and that's great of course. It dries not so fast - I have some scratch on my pinkie, can you see? I have two coats on my nails. The two first pictures are taken in the daylight, the third - indoor with a flash. 
Sorry for short review - I have really busy day now, with a lot of exams and tests... The soonest are psychology and climatology...
~~~~~~~~~~
 Myślę, że złoto to bardzo świąteczny kolor. To złoto też. To śliczna, jasna złota folia w formie lakieru. Podoba mi się zwłaszcza kształt buteleczki - słodka bombka ^^ Aplikacja jest całkiem niezła - pokrywa gładko i prosto. Pędzelek jest szeroki i płaski - czyli super :D Nie schnie zbyt szybko - mam już rysę na małym pazurku, jak pewnie widzicie. Mam na paznokciach dwie warstwy. Dwa pierwsze zdjęcia są robione w świetle dziennym, a trzecie w pomieszczeniu, z flashem.
Wybaczcie krótką recenzję tym razem, ale mam bardzo zwariowane dni ostatnio, zajęte egzaminami i zaliczeniami... Najbliższe to niedzielna psychologia i wtorkowa klimatologia...

10 comments:

 1. to foliak? troche berzydal, ale jako podklad moze byc super :>

  ReplyDelete
 2. Jako podkład to jedno, a dwa to wzorki - jest super do Konadowania :D

  ReplyDelete
 3. ja mam złoty z golden rose, jest spolegliwy ale tylko do opalonych dłoni. chyba, że ten z miss sporty jest raczej chłodny..?

  ReplyDelete
 4. Po konsultacji z Sabbathą upewniłam się, że jest chłodny :P

  ReplyDelete
 5. Śliczny. :)
  Zapraszam do mnie na rozdanie.
  http://xdominikax3.blogspot.com/2010/12/moje-rozdanie-dla-was.html

  ReplyDelete
 6. Dominiko, doceniam komentarze, ale bardzo proszę o nielinkowanie. W każdym wpisie tutaj dajesz odnośnik do swojego bloga - wierz mi, i bez nich bym na niego trafiła bez problemu.

  ReplyDelete
 7. Świąteczny, ale nie lubię złota ^_^

  ReplyDelete
 8. Taki świąteczny, złote bombki! xD

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails