20 December 2011

Orly - Rock Solid

For today I've got for you some Orly's beauty, from the collection called Mineral F. This one is a real hit - black (or dark steel) base with holographic glitter. It looks amazing, especially in the artificial light or bright sun ;) It's opaque in two coats and its surface is really rough, so we need a few coats of the top coat - in these pictures I have only Orly polish, no top coat. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na dziś mam dla Was jeszcze jedno cudeńko od Orly, z kolekcji Mineral FX. Ten jest prawdziwym hitem wśród bloggerek i nie tylko - to czarna (lub ciemnostalowa) baza z holograficznym brokatem. Wygląda to świetnie, zwłaszcza w sztucznym świetle albo w pełnym słońcu ;) Kryje przy dwóch warstwach, ale tworzy bardzo szorstką powierzchnię, więc potrzebujemy kilku warstw topa - na tych zdjęciach uczciwie jest sam lakier, jeszcze bez topa.Przy okazji zapraszam na mojego drugiego bloga, gdzie zamieściłam dziś przepis na banalne ciastka francuskie ;) 

6 comments:

  1. Czekałam na niego bardzo niecierpliwie ;) ale muszę przyznać, że bez topa prezentuje się średnio... Wierzę, że jeżeli nałoży się top, to zamieni się w cudeńko z buteleczki ;)

    ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails