10 December 2011

Barbra Colour Alike - 466 Aloha


 Well, Barbra has recently lauched a new collection, and I have two unswatched polishes from the previous one! Today I'll show you one of them - Aloha. I know it's not the right shade for winter time, or even for fall time, but why not to wear it? ;) It's a great turquoise shade with blue shimmer or really tiny glass-flecked effect - I'm not sure, maybe I should start to think about the glasses ;) Anyway, it's opaque in one or two coats (here I have two) and application doesn't make any problems. The only "ouch" is that polish can colour your nail even after removing, even with using a base coat...
~~~~~~~~~~~~~~
Ojć, Barbra właśnie wypuszcza nową kolecję, a ja mam nadal dwa nieprzedstawione tutaj dotąd lakiery z poprzedniej! Dziś więc pokażę jeden z nich - Aloha. Wiem, że to średnio zimowy kolor, czy nawet jesienny, ale czemu by go nie nosić mimo to? ;) To głęboki turkus z niebieskim shimmerem albo drobniutkimi glass-fleckami, nie jestem pewna - może powinnam zacząć myśleć o okularach ;) W każdym razie, kryje przy jednej albo dwóch warstwach (tutaj dałam dwie) i nie sprawia żadnych problemów przy aplikacji. Jedynym "auć" może być odbarwiona płytka paznokcia, nawet mimo używania bazy...

17 comments:

 1. mam wrażenie, ze wyszedł Ci on za bardzo niebieski, on jest bardziej zielony niż tu pokazałaś :D mam wypaczone spojrzenie na ten lakier, w sensie że wszędzie widzę za niebieskie zdjęcia tego koloru ;)

  ReplyDelete
 2. dzolls, na ostatnim zdjęciu na pewno, ale te w świetle dziennym są bardzo zbliżone ;) Trudno ująć turkus na zdjęciach. :)

  ReplyDelete
 3. wiem, wiem, ale i tak jeszcze za bardzo niebieski, on jest bardziej zielony niż na pierwszych zdjęciach i przy tym się będę upierać :D

  ReplyDelete
 4. Jest super, właśnie go mam na paznokciach :-) zadebiutował u mnie, więc mam nadzieję że zbytnio nie narobi przebarwień!

  ReplyDelete
 5. Śliczny kolorek. Chyba nigdzie nie widziałam lakierów tej firmy, powiesz gdzie można je kupić? Bo widziałam tutaj u Ciebie już dużo ciekawych odcieni :) pozdrawiam!

  ReplyDelete
 6. kinior, na pewno na ich stronie internetowej i w małych drogeriach - żadna sieć na razie ich niestety nie rozprowadza :(

  ReplyDelete
 7. Spoko dziewczyny, niedługo moze uda sie udostepnic je szczerzej. pracujemy nad tym! :)

  ReplyDelete
 8. Orilca, jesli tylko uwazasz ze jest ok, to wznawiam blogową działalność bo im dalej w las tym uznałam, że moje wypociny sa niczym przy Waszych wystrzałowych wpisach!
  ciesze sie ze zrobiło Ci sie miło, ja za to z przyjemnoscią codziennie czytam Twojego bloga :)

  ReplyDelete
 9. Ogólnie to nie lubię niebieskiego, ale ten lakier jest sliczny.

  ReplyDelete
 10. Nigdy nie podobały mi się perłowe lakiery, ale przeglądam Twojego bloga i jestem coraz bardziej przekonana do tego typu lakierów ;) bardzo fajnie!

  ReplyDelete
 11. Charlene-o, akurat perłowych to tu jest mało ;) Jest mnóstwo wykończeń lakierów ;)

  ReplyDelete
 12. a ja z premedytacją pokazuję je dłużej, co by dłużej o nich pamiętano :P

  Aloha jest spoczko, bardzo mi podeszła :-)

  ReplyDelete
 13. Swietny jest, mam na niego ochote:)

  ReplyDelete

Thanks for all your comments - you make my day! :)
Please, if you like this post or don't, if you have some advice or different opinion, just let me know in a comment :)

Related Posts with Thumbnails